Dubbed audio: normal pitch, slowed down from PAL speed to normal speed, good quality (except a few seconds) / cilësi e mirë The rest of the audio: PAL pitch, slowed down from PAL speed to normal speed Rezolucioni: 1080x1888 (Full HD) Kohëzgjatja: 79 minuta Prodhuar nga: Walt Disney Productions Shpërndarë nga: Buena Vista Distribution.

Herri Poter dhe Dhoma e sekreteve (Harry Potter and the Chamber of Secrets).

May 15, 2021 · Dubluarshqip nga: "Jess" Discographic Viti i dublimit: 2016 Në role kryesore (source / burimi): - Suela Xhonuzi: Judy Hopps / Xhudi Hops - Ervin Bejleri: Nick Wilde / Nik Uajld - Klodjana Keco: Dawn Bellwether / Belluether - Xhelil Aliu: Leodore Lionheart / Liodor Zemërluani - Devis Muka: Benjamin Clawhauser / Benxhamin Klauhauzer. 0 I dizejnuar per cdo paisje Android, duke filluar nga 4.

kliko kËtu.

Tk.

. Dubluarshqip nga: "Jess" Discographic Viti i dublimit: 2019 Në role kryesore: - Genci Fuga: The Grinch / Grinçi. The Good Dinosaur is a 2015 American computer-animated adventure film [7] produced by Pixar Animation Studios and distributed by Walt Disney Studios Motion Pictures.

Detektivi i Miut të Madh (The Great Mouse Detective) 1986 dubluar ne shqip Lili dhe Endacaku (Lady and the Tramp) 1955 dubluar ne shqip Loraks (The Lorax) 2012 dubluar ne shqip.

The film was directed by Peter Sohn (in his feature directorial debut) and produced by Denise Ream. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers. Detektivi i Miut të Madh (The Great Mouse Detective) 1986 dubluar ne shqip Lili dhe Endacaku (Lady and the Tramp) 1955 dubluar ne shqip Loraks (The Lorax) 2012 dubluar ne shqip.

Shpërndaje:. 1:32:46.

filmapro.

Powered by Vidyard.

Një kukull e gjallë, me ndihmën e ndërgjegjes së tij, duhet të vërtetojë që është i denjë për t'u bërë një djalë i vërtetë Për më shum shiko filmin. SERVER 2.

Animuar. Xhorxhi mbret i xhunglës 2 (George of the Jungle 2; Alt: Xhorxhi i xhunglës 2) - DubluarShqip - FULL HD.

.
.
Filma te dubluar ne shqip.

shikoni filma/seriale te dubluara ne shqip Showing posts from August, 2022 Show all Rreth botës për 80 ditë 2021(Around the World in 80 Days 2021) I dubluarShqip.

.

. . Bob Sfungjeri Të Ngrirë në Borë Dubluar ne shqip Dubluar ne shqip.

shiko filmat. ateherë duhet ta bëni skip, Reklamat nuk i kontrollojmë ne. . Seriali - Barbi:Aveturë në shtëpinë e ëndrrave Sezoni 1 2 3 Dubluar ne shqip (2018) 1. 17/05/23 Anime. .

blogspot.

Detektivi i Miut të Madh (The Great Mouse Detective) 1986 dubluar ne shqip Lili dhe Endacaku (Lady and the Tramp) 1955 dubluar ne shqip Loraks (The Lorax) 2012 dubluar ne shqip. Shkarko këtu (Server 2; FULL HD) Server 2: (FULL HD): Mund t'ju shfaqet një.

.

Shiko Më shumë se 10,000 filma me titra shqip falas!.

Dubluarshqip nga: "Jess" Discographic Në role kryesore: - Vasjan Lami: Manny / Meni - Ervin Bejleri: Sid - Sheri Mita: Diego - Aneta Malaj: Ellie / Eli - Lorenc.

Today I found out that this Skanderbeg statue exists in Brussels-Belgium, built by the Albanian diaspore in the 1960's.

Shiko Më shumë se 10,000 filma me titra shqip falas!.